HİZMETLERİMİZ

Daha iyi hizmet için her zaman sizinleyiz.

HİZMET KAPSAMI

Müşteri firmalarla karşılıklı sözleşmeler dahilinde servis ve ulaşım hizmetleri sunmak. Ayrıca program dışı özel talepler geldiğinde bu talepleri de değerlendirerek özel servis veya ulaşım hizmeti sunmak. 1994 yılında faaliyete başlayan firmamız kurulduğu günden bu yana öncelikle müşteri memnuniyetini esas alarak emniyet, dürüstlük ve titizlik prensipleri ile bünyesinde sahip olduğu VIP araçları, otobüsleri, midibüsleri ve minibüsleri seyahat, gezi ve servis taşımacılığında 160 araç 4900 yolcu kapasitesiyle sizlere daha iyi hizmet vermeyi kendisine görev edinmiştir.

Hizmetlerimiz; Personel servisi (şirket ve fabrikaların vardiyalı/vardiyasız), Öğrenci Servisi, Alışveriş merkezleri / Zincir mağazalar personel servisi ve müşteri servis hizmetleri, Pazarlama tanıtım ve çeşitli organizasyonların araç temini, Toplantı ve seminerlere araç temini, Bireysel olarak düzenleyeceğiniz her türlü organizasyona araç temini, Haftasonları ve günü birlik gezi programlarına araç temini BU HİZMETLERİ VERİRKEN Tüm Araç Sürücülerimiz; Sorumluluk Sahibi, Sabıka ve sağlık problemi bulunmayan, trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden, İş deneyimlerinin zirvesinde, Ticari taşıt kullanma belgeli, En az 5 yıl ehliyetli, Kılık kıyafetine özen gösteren, Güler yüzlü KİŞİLERDİR...

Tüm Araçlarımız; Turizm taşıma vasıflarına uygun, Periyodik bakımları özenle ve zamanında yapılan, İç ve dış temizlikleri günlük yapılan, Konforlu ısıtma ve soğutma sistemleri çalışan, Hava ve yol şartlarına göre her türlü teçhizatı bulunan,Yüksek modelli, Mecburi teçhizat ve avadanlıklar (yangın söndürme cihazı, ilk yardım çantası, trafik seti) eksiksiz kullanılmaya hazır olan, Trafik - kasko - ferdi - koltuk sigortaları yapılmış ARAÇLARDIR.

Tur ve Gezi Taşımacılığı POEM TURİZM BİR UZ-TUR ACENTASIDIR; Ulaşımda yaşanan zorluklar, günümüzün en önemli sorumluluklarındandır. Toplu halde seyahat etmek bireyler için gidilecek yere ulaşmak için birkaç vasıta değiştirmek zorunda kalınması yorucu olmanın yanı sıra ekonomik anlamda da külfettir. Bu yüzden POEM TURİZM, bireysel araç taleplerinizi de düşünerek şehir içi ve şehir dışı gezi, tur, özel günler ve her türlü etkinlik, toplantı, seminer vb. gibi faaliyetlerde isteğinize uygun aracı en kısa sürede hizmetinize sunarak, ülkenin her köşesine ulaşım sağlamaktadır. Poem Turizm olarak Seyahat ve Gezi Taşımacılığında Resmi D2 (Ş.Arası taşımacılığı) yetki belgeleri ile sizlerin en kaliteli ve güvenlikle yolculuk yapmanızı sağlıyoruz. Poem Turizm VIP Araçları, Otobüsleri, Midibüsleri ve Minibüsleri ile şehir içi ve şehir dışı transfer hizmeti sunar. Transfer hizmetlerini, şehirlerarası yolculuk ve şehir içi trafikte deneyimli şoförleri ile gerçekleştirir.